Banesat ne Fushe Kosove "AKS Agency"

Shitet nga: AKS Agency 18 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: > 10
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne Fushë Kosove
Banesat jene me siperfaq te ndryshme dhe ne kate te ndryshme,
Pallati i banesave gjindet perball Petroll Kompanise ne rrugen kryesore.
Ndërtues i banesave eshte kompanija KABASHI
Banesat jane ne perfundim e siper dhe te ndertuara me standarde te larta,
Banesat posedojne edhe parking te automjeteve ne bodrumin e nderteses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim