Banese me 45 m2 me 1 dhoma e mobiluar

Shitet nga: Shaqir 21 Gsh 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Dardania Apollonia Blloku 15
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banes ne fushkosove banesa gjendet ne bllokun 15 Apollonia ndertesa eshte e re me 45 m2 dhe e mobiluar


+38649879443
+38649833413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim