(SHITEN) BANESAT në Fushë Kosovë

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 08 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Banesat në Fushë Kosovë me Siperfaqe te ndryshme. Lokacioni: afër Shkolles "Mihal Grameno" dhe afër Rrethit në qënder. Banesat janë të gatshme për Banim.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim