Shes Banesat te M. Sllovenia me LISING 10-15 vjet

Shitet nga: Burim 29 Krr 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Banesat te model Slovenia me siperfaqe te ndryshme ne katet te ndryshme, disa prej tyre kane perfunduar ne muajin Mars te ketij viti e projekti tjeter ne Qershor ,dhe Shtator
Te gjitha banesat kane edhe oxhak dhe jane me nga nje shpajz seicila.
Te njejtat kan mundesi pagese edhe me rata per 36 muaj pa kamat me 30% pjesmarrje ne start.
Ka gjithashtu edhe mundesi pagese me kredi hipotekare dhe permes lising.
Per info shtes mund te me kontaktoni ne
+38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim