"V.R"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Valon 04 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Lesheohet banesa me qira ne Fushë Kosovë mbrapa Murebestit, kati V, banesa posedon : dy dhoma te fjetjes, sallon me kuzhin,banjo, shpaj,koridor dhe nje ballkon
Çmimi: 200 euro

tel; 044-361-782
049-349-305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim