2 Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten dy banesa ne Fushe Kosove, banesat kan siperfaqe 107m2 dhe 72m2. Banesat deri ne tetor nuk jan te banueshme.Banesa I ka siperfaqe prej 107m2,banesa eshte ne katin 1.

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon me kuzhine
3 Dhoma Gjumi
2 Banjo

Qmimi per m2 eshte 600euroBanesa II ka siperfaqe prej 72m2,banesa eshte ne katin 9.

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon me kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Qmimi per m2 eshte 590euro

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649618848

Ose ne E-mail: amar_leci2@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim