2 Banesa ne Fushe kosove

Shitet nga: Naseri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 2 banesa 550 euro m2 ne katin e 1 119.20m2 plus teras prej-17.20m2 si dhe ne katin e 5 100m2,ne rrugen kryesore afer Murebestit. Posedojme lejen nga komuna e Fushe Kosoves dhe ka parkingje nentoksore per banor,uje 24ore me 4 bunare te hapuna,24ore ngrohje,2 lifta dhe termoizolim. Banesat jane ne ndertim e siper dhe perfundojne ne muajin Mars 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim