48m2 ,50.00m2 , 63.35m2 , 94.66m2 , 70.75m2 , 15..

Shitet nga: MAB Project 24 Krr 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne objektetin tone te cilat jane ne punim dhe perfundim e siper . Kuadraturat jane nga me te ndryshmet duke filluar prej 48.00 m² e deri ne ato prej 103.00 m² .

Banest kane garancion prej 12 muajve qe nga data e dorezimit te çelsave . Ketu nenkuptohen per te gjitha ato pajisje te cilat jane te vendosura ne banese .

Lokacioni i banesave eshte Te Rrethi ne Fushe Kosove .

Banesa eshte punuuar me keto materiale:

FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane.
DYERT: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat gjerman
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE:
ASHENSORET: Jane “KLEEMANN” , me bateri / ka qasje deri ne garazhe.
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor.
INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.
çmimi eshte jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme
per detaje shtes mund te me kontaktoni.
Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit kujdestare dhe permes e-mail-it .

E-mail : mabproject1@gmail.com
Tel : 045/444-445
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim