8 BANESA NE F.KOSOV DHE PRISHTIN

Shitet nga: ENVERI 07 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 8 banesa ne f.kosov me madhsi prej 48.m2 salloni me kuzhin dhom gjumi ballkon banjo koridor kati 6 afer shkolles mihal grameno. qmimi. 22,000.€ 67.m2 sallon me kuzhin dhom gjumi ballkon banjo koridor kati 6 afer shkolles mihal grameno. qmimi 29,500.€ 78.m2 sallon me kuzhin dy dhoma gjumi ballkon banjo. kati 4. afer shkolles mihal grameno qmimi 35.000.€ 85.m2 salloni me kuzhin dy dhoma gjumi banjo wc ballkon kati 2.afer shkolles mihal grameno qmimi 39,000.€ 86.m2 salloni me kuzhin dy dhoma gjumi banjo wc ballkon kati 6.afer shkolles mihal grameno qmimi 38,000.€ 103.m2 salloni ndamas kuzhina dy dhoma gjumi banjo e madhe me dritare wc ballkon gjendet re rrethi rruga qe fillon per pej ne rrug kryesore pamja nga lindja dhe nga perendimi .kati 5 e gatshme per banim. qmimi 47,000.€ 105. salloni me kuzhin 3 dhoma gjumi banjo wc dy ballkona koridor kati 6 gati ne perfundim. qmimi 47.000.€ 333.m2 pent haous banim 125.m2 dhe terasa 208.m2 nga tri anet e baneses ka pamje terasa nga lindje veri jug kati 8. me ashensor eshte ne fazen e perfundimit ka mundsi ndryshimi te mbrendshem. qmimi. 135,000.€ Na kontaktoni ne ket numer tel. 044-197-950 banesat jan me gjithqka ne rregull besoj qe ja vlen. ky objekti me tulla te kuqe eshte ne prishtinë lagja mati 1 banesa eshte kati 5 me 87.80 m2 e keni edhe planin ne foto. me respekt Enveri .prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim