BANESËN 69m KATI 4 NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Haki Sot 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Te posta. Dy hymje. Dy lifta. Kati i katërt.

Salloni me kuzhin plus 1 dhomë gjumi. Ballkon, banjo dhe shpajz.
69 m.
29500€. Me pare në dorë ma lir diqka.

Banesa tjetër 76 metra kqtror në të njëjtin kat 34500€. Me pare në dorë më lirë.

93 metra katror 41000 euro. me pare ne dore 37000.
Kontakt: 044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117

Për më shumë informata gjindem tek rrobaqepsia eleganca te posta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim