BANES ME QERA NDERTIM I RI KATI 1

Shitet nga: Lulzim 15 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
JAP BANESEN ME QERA NDERTIM I RI AFER SHKOLLES MIHAJL GRAMENO NE FUSHE KOSOVE
BANESA ESHTE E PAMOBILUAR NDERSA KUZHINA DHE BANJO JAN TE KOMPLETUARA
BANESA GJINDET NE KATIN E PARE DHE ESHTE E PERSHTATSHME PER BANIM
BANESA KA SALLONIN ME KUZHIN
2 DHOMA GJUMI
1 BALLKON
1 KORIDOR
1 BANJO

CMIMI 200 I DISKUTUESHEM

JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim