BANESA

Shitet nga: Burim 07 Jan 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne rrugen Dardania afer Qerdhes se shtetit , ka sallonin kuzhinen , dy dhoma gjumi ,banjon ,ballkon ,ne kati 4 . Ka ashensor dhe uje 24H.Pres blersa serioz nuk boje nderrime . Cmimi 49.00mi euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim