BANESA 45m2 NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Nezir 07 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET BANESE GARSONJERE NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ RRETH 45M2, NE KATIN E TETE (8), AFER SHKOLLES FILLORE DHE QERDHES SE FEMIJEVE.PERFUNDON GJATE VITIT 2015. NDODHET NDERMJET SHKOLLES "MIHAJL GRAMENO" DHE CERDHES SE FEMIJEVE, AFER VIVA-FRESH.Cmimi vlen vetem per kesh, dhe shitet vetem me pare ne dor jo me rata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim