BANESA 75M2, KATI VI(6), NDERTIMI NGA "TREGTIA"

Shitet nga: Merkur 19 Tet 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET BANESA NE RR.HYSEN XHAKOLLI, BLLOKU APOLLONIA A20.
BANESA ESHTE 75M2, NE KATIN E VI(6), NDERTIM NGA "TREGTIA".
KA RENDITJEN PREJ - 2 DHOMA GJUMI, SALLON+KUZHINE, SHPAJZ, BANJO, KORIDOR, TARASE.
BANESA ESHTE NE POZITEN ME TE MIRE NE BLLOK, KA PAMJEN NE TE DY ANET. DIELLI GJITHE KOHEN E RREZON.
ESHTE E NDERTUAR ME STANDARTE EUROPIANE, NXEMJE QENDRORE ME RRYME, UJE 24H I PIJESHEM, KORIDORET E PERBASHKTA JANE ME HAPSIRE SHUM TE MADHE, BLLOKU KA PARKING TE GJERE. BLLOKU ESHTE I PRANUAR TEKNIKISHT,
KOPSHTI I FEMIJEVE (QERDHJA), DHE MARKETI JANE NE HAPSIREN E MBRENDSHME TE PARKINGUT.

QMIMI PER M2 - 500 EURO
KERKOJ TE INTERESUAR SERIOZ, PER CDO INFO KONTAKT NE NR : 045586655. (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim