BANESA F.KOSOV QMIM TE LIR

Shitet nga: ENVERI 06 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 8 banesa f.kosov banesat kan kto m2. 45.m2 kati 6 banimi 85.m2 kati 6 banimi 85.m2 kati 2 banimi 67.m2 kati 6.banimi 103.m2 kati 5 banimi 105.m2 kati 6.banimi kto banesa gjenden afer shkolles mihal gremeno dhe te rrethi rruga qe shkon per pej prej rrethit 200.metra. banesat jan ne fazen perfundimtare po ka edhe te perfunduar gjithashtu duhet cekur banesa me 333.m2 ne katin e 8 banimi pent haus 128.m2 banim 205.m2 terac pamje nga lindja nga prishtina. qmimi sillet nga 480.euro deri ne 420.euro mvaret per cilen banes edhe cili kat banimi.kto qmime vlejn me kesh jo me ndrrime. tel. 044-197-950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim