BANESA F.KOSOV E GATSHME PER BANIM ME QMIM TE LIR

Shitet nga: ENVERI 27 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 103 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne f.kosov ne rrugen qe niset per pej prej rrethit 200,m kati i 5 me pamje nga rruga kryesore nga lindja banesa eshte e gatshme vetem mobilimi duhet ka dy dhoma gjumi nga perendimi banjo te madhe me dritare koridor te veqant nek dhomat e gjumit ndersa ka sallonin shum te mir ndersa kuzhina eshte e ndar e veqant ku ka dalje ne ballkon prej kuzhine dhe prej salloni te dyjat jan nga lindja dhe rruga kryesore ndersa ne koridor ka edhe ni wc ndamas me ni fjal banes shum e mar dhe me plan fenomenal per ni familje.qmimi total 48,000.euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim