BANESA NË "APOLLONA 1 " FUSHE KOSOVE.....

Shitet nga: ZENA 08 Qer 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
☻ SHITET BANESA 62m2
☻ BANESA GJENDET NE NDERTESEN "APOLLONIA" NR 1
☻BANESA ESHTE NE KATIN E III
☻BANESA KA 2 DHOMA GJUMI, 1 SALLON ME KUZHINË, 2 BALLKONA, TOALET DHE KORRIDOR...
☻ DOKUMENTACIONI NE RREGULL
☻QMIMI : 35.000 euro FIX
☻ TEL: 049/ 524 660
☻TEL: 044/313 205 ZENA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim