BANESA NE FUSHE KOSOVE AFER KOMPLEKSIT APOLLONIA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iShqipe Agency 12 Shk 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne Fushe Kosove afer Kompleksit ''Apollonia''
Banesa eshte gjysme e mobiluar e cila posedon 60m² ne katin nr 3,eshte ne objekt te ri Banesor
Perbehet nga kjo renditje:
1 dhome gjumi,sallon,kuzhine dhe balkon.
Qmimi per m2 eshte 420E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim