BANESA NE FUSHE KOSOVE TE POLICIA E TRAFIKUT 74m2

Shitet nga: Petriti 03 Maj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Fushë Kosovë
BANESA GJINDET NE KATIN E 4 DHE POSEDON DY DHOMA GJUMI
SALLONIN PLUS KUZHINEN
NJE BANJO
NJE KORRIDOR
Banesa behet e gatshme per banim ne tetor 2015
QMIMI PER m2 380e
044601786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim