BANESA NE SHTIJE

Shitet nga: gani zabeli 06 Dhj 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Në rrugën Dardania afër Shkollës Mihail Grameno
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
shitet banesa ne katin e IV, posedon nje dhome gjumi me ballkon, nje sallon me kuzhin sbashku, nje shpaiz,banjo, banesa eshte e re ,gjithashtu posedon dukumenta dhe kompleksi ka leje ndretimi, gjithashtu ne ballkon munt te ket qasje dhe nga salloni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim