BANESA TE GATSHME NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: KABASHI AM 26 Mar 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat e gatshme per banim ne Fushë Kosovë. Banesat gjender ne rrugën kryesore Prishtinë Fushë Kosovë afer shkalles Mihael Grameno .Jane ndertuar me standarte evropiane. Modelet e banesave jan kto dhe gjenden prej katit 1 deri ne katin 7.
Banesa 1 (105 m2) 1 dhome dite , 3 dhoma gjumi , 2 terasa , 1 banjo
Banesa 2 (75 m2) 1 dhome dite , 2 dhoma gjumi , 1 terasa , 1 banjo
Banesa 3 (62 m2) 1 dhome dite ,1 dhoma gjumi , 1 terasa , 1 banjo
Banesa 4 (96.50 m2) 1 dhome dite , 2 dhoma gjumi , 1 terasa , 1 banjo, 1 shpajz
Banesa 5 (78 m2) 1 dhome dite , 2 dhoma gjumi , 1 terasa , 1 banjo
Banesa 6 (91 m2) 1 dhome dite , 2 dhoma gjumi , 1 terasa , 1 banjo
Banesa 7 (52m2) 1 dhome dite , 1 dhoma gjumi , 1 terasa , 1 banjo
Banesa 8 (102 m2) 1 dhome dite , 2 dhoma gjumi , 1 terasa , 1 banjo, 1 shpajz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim