BANESAT 57m2 68m2 74m2 86m2 te STAC I POLICISE

Shitet nga: Petriti 03 Maj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Fushë Kosovë
BANESAT GJINDEN TE POLICIA E TRAFIKUT NE FUSHE KOSOVE
BANESAT 86m2 GJINDEN NE KATIN E 3 DHE 4
BANESAT 74m2 GJINDEN NE KATIN 4
BANESAT 68m2 GJINDEN NE KATIN 3 DHE 4
BANESAT 57m2 GJINDEN NE KATET 4, 5, DHE 6


BANESAT BEHEN TE GATSHME NE QERSHOR-KORRIK TE VITIT 2015

QMIMI PER m2 43O
ME MUNDSI KOMPENZIMI ME VETUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim