BANESAT F.KOSOV

Shitet nga: ENVERI 19 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne f.kosov me madhsi te ndryshme prej 45.m2 kati 6 67.m2 kati 6 85.m2 kati 6 85.m2 kati 2 103.m2 kati 5 105.m2 kati 6 dhe ni penthaus kari 8 me 128.m2 banim dhe 205.m2 teras total 333.m2 vendet e banesave jan te ndryshme afer shkolles mihal grameno ka te rrethi qe nisesh per pej ka ne rrug ktyesore prishtin f.kosov etj. kto qmime vlejn pa ndrrime vetem me kesh. kush i merr dy banesa ka zbritje shum te mir. te.l 044-197-950 qmimet fillojn nga 450.euro dhe zbresin deri ne 400.euro mvaret nga kati dhe lokacioni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim