BANESAT NE RRUGEN KRYESORE

Shitet nga: FERID 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR   850 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Ne rrugen kryesore
Shiten banesat kati i 3
me kualitet shum te mir
banesat jan prej 93-105 m2
sallon 34m
dhama gjumi 16m
dhoma gjumi 12m
ballkon 10m
dy banjo
koridore te mjaftueshem
ballkonat kan dalje prej sallonit dhe dhomes se fjetjes
gjendet afer Komunes se RE
jan afer perfundimit
480€ / m²
Tel. 0037744956344.....viber
tel 00491732975944....... viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim