BANESAT NE RRUGEN KRYESORE

Shitet nga: FERID 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   850 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Ne rrugen kryesore :afer KOMUNES SE RE
Shiten banesat kati i 3
me kualitet shum te mir
banesat jan prej 93-105 m2
sallon 34m
dhama gjumi 16m
dhoma gjumi 12m
ballkon 10m
dy banjo
koridore te mjaftueshem
ballkonat kan dalje prej sallonit dhe dhomes se fjetjes

jan afer perfundimit
430€ / m²
Tel. 0037744956344.....viber
tel 00491732975944....... viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim