Banesë 81m2 në shitje në Fushë Kosovë.

Shitet nga: Pro Real Estate 04 Gsh 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesë 81m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Banesa gjendet në objektin Apollonia A20, është ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA dhe është në katin e V-të.
Banesa njërën dhomë të gjumit e ka të kthyer kah perëndimi kurse sallonin dhe një dhomë gjumi e ka të kthyer kah Lindja.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10075

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim