Banesë me Qira në Fushë Kosovë "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 04 Qer 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qira ne Fushë Kosovë objetkt i Tregtis, 120m2, kati II-te, banesa posedon : 3 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhin,2banjo, koridor dhe 2 ballkona. E pamobiluar.

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim