Banesë me qera ne Fushë Kosovë

Shitet nga: Florim Gjata 17 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Lëshojmë banesen me qera ne F.Kosovë. Banesa gjendet perball Pro Credit Bank. Eshte me siperfaqe prej 50 metra katror.Banesa gjendet ne katin e parë. Ka kete perberje: dhomen e dites se bashku me kuzhinë, dhomen e fjetjes, korridorin , shpajzin, banjon dhe terasën. Eshtë plotesisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.Objekti banesor ka parkingun per vetura. Banesa leshohet me qera nga data 01.05.2015.Qmimi 200 euro i panegociueshëm. Të interesuarit mund te paraqiten ne kete nr. te telefonit : 044/238-208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim