Banesë në Shitje

Shitet nga: Arben 09 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr. Nënë Tereza
Sipërfaqe: 62.55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ne katin e dytë me 62.55 m2. Banesë e re me dy ashensorë dhe posedon dy hyrje. Gjendet afër postes dhe shkollës fillore Selman Riza. çmimi i negociushëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim