Banesë per Shitje 84m2 në Fushë Kosovë

Shitet nga: M1 Agjencion 03 Gsh 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 84m2 në Fushë Kosovë mbrapa Murebestit, kati V,
Banesa posedon:
2. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo,
1. shpajz dhe
1. ballkon
E gatëshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion
Çmimi 500 euro/m2

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim