Banes

Shitet nga: Bajram 20 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
shes banesen e mobiluar ne fush kosov perball super vives rruga nena terez 75 metra katror kuzhin sallon 2 dhoma gjumi kurdor banjo dhe terasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim