Banes 102 metra kati 1 qmimi 450 per meter. Fush.k

Shitet nga: Ardian 19 Gsh 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 102 metra katror ne fushkosov te fresh kafe afer shkolles mijajl grameno, banesa ka dy dhoma gjumi te mdhaja ka sallon me kuzhin dy banjo shpajzin esht kati i par komplet e mobilume me mobile te reja te pa perdorura qmimi 45 mij euro ka mundesi me keste nje pjes dhe pranojm vetur . Na kontaktoni 049110502 ban edhe viber per foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim