Banes 51m2 Fushë Kosovë

Shitet nga: Blerim 22 Gsh 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 51 meter katror ,ne lagjen Apollonia blloku A26 ,banesa ka sallon +kuzhin ,nje dhome fjetjeje ,banjo ,depo si dhe ballkon .
Kati 4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim