Banes 52 m2, kati 7 i banimit

Shitet nga: Daut Paqarizi 27 Maj 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Objekti gjendet afër 50 m nga rrethit të Fushë Kosovës rruga për stacion të hekurudhave, kanë dalje në rrugë kryesore. Ndërtues dhe investitor l-art konstruksion, ndërsa dritaret jemi duke i vendos ne, Profili Trocal me dimension 80 mm me tre gomina termoizoluese, firma Planeti Engineering sh.p.k. www.planeti-eng.net

TIPI = 52.4 m2 me ketë renditje, Sallon/Kushin, 1 dhoma gjumi, banjo/WC,( Kati i 7 i banimit)

Për më shumë info:
Daut Paqarizi [ 045/243-399 ; 049/153-244 ] planeti-eng@hotmail.com
Maliq Paqarizi [ 045/649-127 ; 049/891-470 ]
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim