Banes 54 m2 ndertimi nga tregtia

Shitet nga: Rinor 05 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ësht te petrol company rruga uglar kati 1-parë dhomë gjumi sallon kuzhin së bashku balkon wc dhe koridor uj 24h-orë rrymë po ashtu ndriqim, qerdhe për fëmijë, poashtu në kët qmim përfshihet dhe një garazhë personale për veturë, nxemje qendrore elektrike ndertimi ësht bër nga tregtia i ka të gjitha kushtet për jetes për më shumë kontaktoni në telefonë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim