Banes 57 m2 ne Fush Kosove

Shitet nga: In On 30 Pri 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka sallon me kuzhin dhom gjumi, banjo dhe ballkon

Per informata ne tel
044 157 858

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim