Banes 87.5 m2, kati 5 Model Slovenia

Shitet nga: Kajtazi 16 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka kete renditje
- Sallon me kuzhin
- Dy dhoma gjumi
- Dy banjo
- Shpajz
- Ballkon
Pamjen nga lindja
Objekti ka leje te ndertimit dhe Para Kontrata behet te Noteri
Banesa behet e gatshme ne Maj-Qershor

Per kontakt ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim