Banes 96m2 e mobiluar e re me te gjitha

Shitet nga: Liridon 31 Dhj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne Fushe Kosove, 96m2, kati i 6 komplet e mobiluar me gjera te reja dhe e pa perdorur. Eshte banes e re, dhe shihet ne fotot ne vijim. I ka 2 banjo, 2 dhoma gjumi, dhome dite (sallon) dhe kuzhine. Me nje tarase, dhe eshte me klim me ftofje dhe nxemje. Ka dhe nxemjen qendrore., 24 ore uje dhe lift. Banesa eshte ne magjistralen Prishtine-Fushe Kosove, perball Mob in.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim