Banes e gatshme 86 m2, Kati 4, tri dhoma gjumi.

Shitet nga: Kajtazi 22 Jan 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka kete renditje
- Sallon me kuzhin
- Tri dhoma gjumi
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Objekti ka leje te ndertimit dhe Para Kontrata behet te Noteri.
Nje pjes e pageses deri te behet pranimi teknik.

Per kontakt ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim