Banes e mobiluar

Shitet nga: Albin 03 Mar 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa e mobiluar ne apollonin 1 afer BAU Marketit banesa gjindet ne katin e pare ka 2 dhoma 1 sallon 1 banjo 2 koridora dhe 2 ballkona poashtu ajo ka edhe nje shpajz 15m2 banesa eshte e mobiluar komplet.Nr+38649425565.
SHITET URGHENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim