Banes e mobiluar

Shitet nga: Albin 29 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 2+1
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa e mobiluar ne FusheKosove gjendet afer BAU MARKETIT banesa eshte ne katin e 1 ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon banjo 2 koridora dhe dy ballokan ka edhe shpajz.
Per me shum info +38649425565
Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim