Banes mbrapa mihal grameno 60m2

Shitet nga: nushi 05 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa e re 60m2, në katin e 2-të,
Banesa ka pamje nga Lindja dhe perendimi I diellit.
mbrapa shkolles Mihal Grameno, ne Fushë Kosovë
Banesa ka organizim shumë të mirë të hapësirës, ngrohje qendrore me rrymë, liftin,uje 24 ore,gjithashtu edhe OXhAK,balloni Posedon edhe tenden per diell,mobilje moderne .
poashtu ka parking të mjaftushëm.
Banesa ka këtë renditje hapësirash:
- Qëndrimi ditor me kuzhinë
- 2 Dhoma të gjumit
- Banjo
- Koridori
- Ballkon
Shitet komplet me mobilje,
Banesa ka leje ndertimi.
bejme ndrrime edhe me veture deri ne 4.000 euro
Qmimi eshte 36000 (qmimi I diskutushem )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim