Banes me 3+1 dhoma cmimi i volitshem ne Objektin..

Shitet nga: Kajtazi 24 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Modeli I banesave / Tipi A
- Kjo banesë ka 3 dhoma te fjetjes si dhe ka orientim nga Lindja,

Qendrimi ditor
Dhoma e fjetjes 3
Kuzhina dhe Tryeza
Banjo
Wc
Depo
Terasat
Koridori

Siperfaqja 99.89 m2
Qmimi negociohet

Per info ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim