Banes me qera 104m Apollonia A20

Shitet nga: Burim 18 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa eshte e pa mobiluar ne katin e pare, ne lagjen Apollonaia A20, sip 104m . Posedon sallon, kuzhine, 3 dhoma fjetje, dy banjo, shpajz dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim