Banes ne F.Kosove perball restaurant Ariu

Shitet nga: Ne Shitje! 05 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Ne Shitje!

Banesa posedon kete renditje : Sallon, harmonik, kuzhina, koridori, banjo, dhome fjetje, dy tarasa dhe podrum.
Ne F.Kosove perball restaurant Ariu, afer besi regllazhe, ( te banesat e shkive ), ne katin e 4 ndertim cilsor
vetem oferta serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim