Banes ne Fush Kosove ndrim me vetur

Shitet nga: Pronari 01 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banes 74m2 - kati 6 posedon liftin , me leje ndertimi .
lokacioni : Fush Kosove rruga Metush Krasniqi afer Policise .
Banesa ka planin shum te mire sallon te madh me kuzhin -1dhom gjumi - ballkonin- banjo - koridor -garazh ..
Banesa esht ne perfundim ..
Qmimi 420 euro m2 pranoj veture ndrim me mareveshje
perkthimi te Noteri
Per me shum info :
tel ose viber +38649233531 dhe +38649113659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim