Banes ne Fushe Kosove

Shitet nga: Rafet 25 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne fush kosov afer shkolles "Mihal Grameno"
Banesat quhen "Model Sllovenia"
Ka dy dhoma gjumi,sallon dhe kuzhin,nje banjo dhe nje shpajz gjithashtu dhe nje teras(ballkon)


Qmimi:40,000 ,e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim