Banes ne Fushe Kosove

Shitet nga: Feti 29 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr e Pejes
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne Fushe Kosove ne katin e par ,eshte 69 metra katror ,ka 2 dhoma ,kuzhinen sallonin dhe nje banjo si dhe nje ballkon ,Banesa gjendet ne objektin ACL perball shkolles Daut Bugujevci dhe objektit te shendetsis familjare...numri kontaktues 044237513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim