Banes ne fush kosov e gatshme per banim

Shitet nga: hajrush 10 Pri 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa ka ket rendite koridor dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin ni banjo dhe nje ballkon esht ndertim i ri e pa mobiluar lifti esht ne funksion banesa gjindet afer shkolles mihajl grameno
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim