Banes ne fush kosov e gatshme per banim

Shitet nga: hajrush 20 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
banesa ka sallon e kuzhin ni kidor dy dhoma gjumi banjo dhe ballkon eshte epa mobiluar ndertim i ri kati i 9 lifti punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim